Žáky čeká po Velikonoční pauze výjezd do krajské metropole!
V neděli 12.4. se mostecký celek střetne s ústeckou Elbou
Naši starší žáci mají před sebou další zajímavou výzvu. Už tuto neděli je čeká výjezd do Ústí nad Labem, kde se utkají s výběrem Elby DDM. Půjde o cennou konfrontaci s kvalitním soupeřem, která prověří nejen individuální dovednosti hráčů, ale také týmovou souhru a nasazení.
Velká část našeho týmu se navíc velmi dobře prezentovala už v minulém týdnu, kdy se zúčastnila turnaje výběrů krajů v kategorii U15. V silné konkurenci se našim hráčům podařilo vybojovat skvělé 3. místo, což je krásným potvrzením jejich výkonnosti a odvedené práce.
Individuální ocenění si z turnaje odvezla také Eliška Fycýková, která byla vyhlášena hráčkou jednoho ze zápasů. Její výkon je důkazem, že i naši hráči dokáží vyniknout na republikové úrovni.
Držíme našim starším žákům palce, ať na úspěšné výkony navážou i v nedělním utkání!






